od 110 NOK na godz.

Bez znajomości języka sezonowa praca Norwegia wakacje 2020 zbiory borówki Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2020 16:34

Ogłoszenia aktualnej na wakacje 2020 sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie w Jessheim bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 110 NOK na godz.

Start: wakacje 2020 (koniec czerwca – lipiec 2020).

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej na plantacji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna oraz sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • zaletą będzie status ucznia bądź studenta;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób, które wypracowywać będą normy godzinowe;
  • zatrudnienie poprzez agencję pośrednictwa pracy;
  • solidnego i uczciwego pracodawcę;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020 z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-na-wakacje-2020-przy-zbiorach-borowki-bez-jezyka-w-jessheim/

ID ogłoszenia: 5835e6a40a1b0718