do uzgodnienia

Bez znajomości języka sezonowa praca Szwecja maj 2023 zbiory truskawek Mora

  • Miasto lub region: Mora
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 31 marca 2022 22:29

Od maja 2023 do podjęcia sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Mora dla pracowników sezonowych bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Mora.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od maja 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na plantacji;
  • pracownik będzie zbierał truskawki, plewił oraz sadził.

Wymagania:

  • dostępność od maja do września;
  • pracowitość;
  • chęci do podjęcia pracy sezonowej;
  • zręczność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie (z dostępem do wi-fi);
  • pracę od maja 2022;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

0046 7072 82 730

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-szwecji-maj-2022-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-mora/

ID ogłoszenia: 423624606193315a