4000-15000 PLN

Zbiory truskawek bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech kwiecień 2020 Bad Friedrichshall

  • Miasto lub region: Bad Friedrichshall
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 marca 2020 19:07

Od kwietnia 2020 możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Bad Friedrichshall bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN na mc.

Start: od 20 kwietnia 2020.

Liczba miejsc: 60.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy ręcznym zbieraniu truskawek pod tunelami foliowymi;
  • praca na polu, które ma powierzchnię około 10 ha.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane będą zgłoszenia od kobiet;
  • dostępność od 20 kwietnia 2020;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • umowę sezonową;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie;
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 504 736 074

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2020-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 7375e5fe626b5459