8,00 euro za godzinę brutto

Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz zbiory śliwek Stuttgart

  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 23:43

Poszukujemy od zaraz osób do zbiorów jabłek, gruszek oraz śliwek w Stuttgarcie. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka a także doświadczenia przy podobnych zajęciach.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 8 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zbiory jabłek, gruszek oraz śliwek;
  • sortowanie owoców;
  • sadzenie oraz podlewanie drzewek owocowych;
  • rolnicze zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy;
  • samodyscyplina;
  • duża siła i sprawność fizyczna;
  • nastawienie na ciężką i sumienną pracę;
  • gotowość do pracy w każdą pogodę;
  • odpowiedzialne podejście;
  • możliwość zabrania ze sobą pościeli, sztućców, środków czystości i kilku garnków na swój użytek;
  • posiadanie środków finansowych na pierwszy tydzień pracy.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • legalne warunki zatrudnienia;
  • pracę na 2-3 miesiące;
  • od 40 do 60 godzin pracy tygodniowo;
  • miejsce zamieszkania w kontenerach, cena wynosi 5 euro za dobę.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 134463295

Zgłoszenia można składać również poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-sadzie-przy-zbiorach-i-sadzeniu-sliwek-stuttgart/

ID ogłoszenia: 884579fa8e4b725c

4 komentarze na “Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz zbiory śliwek Stuttgart”

  1. Witam , jestem zainteresowana pracą u państwa razem by było 4 osoby razem ze mną, moja koleżanka dzwoniła dzisiaj do państwa telefonicznie, 3 osoby już były przy zbiorze jabłek a więc już wiemy na czym polega ta praca. Czekamy na jakąś odpowiedź od państwa

  2. Witam , jestem zainteresowana pracą u państwa razem by było 4 osoby razem ze mną, moja koleżanka dzwoniła dzisiaj do państwa telefonicznie, 3 osoby już były przy zbiorze jabłek a więc już wiemy na czym polega ta praca. Czekamy na jakąś odpowiedź od państwa. To jest mój e-mail: paulinaskora172@o2.pl

  3. ryz krzysztof na 22 sierpnia 2016 @ 16:14

    jestem zainteresowany wraz z partnerką mam własny samochód i gotowy jestem do wyjazdu prosze o kontakt 794595533

  4. Witam jestem zainteresowany powyższa oferta, mam doświadczenie w zbiorze owoców . Proszę o kontakt pod nr 783419387

Zostaw odpowiedź do Paulina Skóra