od 115 NOK brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca w Norwegii od zaraz zbiory malin Magnor 2020

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lipca 2020 18:20

Przy zbiorach malin na plantacji z Magnor poszukiwani od zaraz pracownicy sezonowi. Bez znajomości języka praca w Norwegii 2020 dla Polaków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: od 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5 – 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin oraz borówek;
  • do obowiązków będzie również należało sortowanie zebranych owoców.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w sezonowej pracy przy zbiorach;
  • zmotywowanie i pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • własna odzież nieprzemakalna i dobre obuwie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie na czas określony;
  • zakwaterowanie w cenie 80 NOK na dobę od osoby w domkach typu holenderskiego.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod adresem e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-przy-zbiorach-owocow-malin-od-zaraz-bez-jezyka-na-plantacji-w-magnor-2020/

ID ogłoszenia: 5335f1ef3a12de9b