do uzgodnienia

Bez znajomości języka sezonowa praca w Szwecji leśnictwo od zaraz 2023

  • Miasto lub region: Szwecja
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 31 stycznia 2023 21:05

Dla Polaków aktualna od zaraz sezonowa praca w Szwecji. Zatrudnienie 2023 w leśnictwie bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy w leśnictwie.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał prace pielęgnacyjne w lasach;
  • wykonywanie zadań w grupie 3 – 5 osób;
  • zadaniem będzie nasadzanie oraz czyszczenie lasów.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • umiejętność dbania o powierzony sprzęt;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie znajomość angielskiego albo szwedzkiego.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie na stałe;
  • zakwaterowanie w cenie od 120 do 130 SEK za dobę;
  • szkolenie dla osób, które po raz pierwszy podejmują taką pracę;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: +46 706 611 033

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-zaraz-sezonowa-praca-szwecja-bez-znajomosci-jezyka-w-lesnictwie/

ID ogłoszenia: 54963d951d8762b6