135 SEK brutto/h

Bez znajomości języka Szwecja praca na magazynie napojów od zaraz Sztokholm 2021

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2021 17:26

Dla magazynierów bez znajomości języka aktualna od zaraz praca w Szwecji. Zatrudnienie w Sztokholmie dla Polaków na magazynie hurtowni napojów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 135 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się rozładowywaniem dostaw, przenoszeniem zgrzewek, obsługiwaniem wózków paletowych oraz transportem towarów wewnątrz magazynu;
  • obsługa komputera;
  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wydania;
  • dbanie o porządek;
  • otwieranie oraz zamykanie magazynu, a następnie zdawanie kluczy ochronie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • energiczność i niezawodność;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • możliwość przenoszenia zgrzewek napojów oraz skrzynek o wadze do 25 kg;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie;
  • zaletą będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK na mc;
  • możliwość zrobienia dodatkowych kursów oraz szkoleń.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów transportu do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy wysłać na adres e-mail: Arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Magazyn z napojami. Sztokholm 2021

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-sztokholm-2021/

ID ogłoszenia: 242606c70b1284e3