0

Biurowa praca w Niemczech (Berlin) jako Dysponent / Dysponentka

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 marca 2016 23:46

Agencja zatrudnienia dla swojego odziału w Berlinie poszukuje pracowników biurowych gotowych do pracy w Niemczech na stanowisku Dysponenta lub Dysponentki.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrażaniem wielu ciekawych nowych projektów Firma Renta Personaldienstleistungen GMBH z siedziba w Dreznie planuje zatrudnić pracowników na stanowiska Dysponent / Dysponentka / Personalrekruter w miejsowosci Berlin.

Jestes zmotywowany i wierzysz w swoje mozliwosci. Moze to praca dla Ciebie…

Obowiązki:

– Rekrutacja pracowników w celu uzupełniania bieżących braków personalnych
– Obsługa biurowa pracowników firmy ( polskich jak również niemieckich)
– Pozyskiwanie nowych oraz obsługa bieżących klientów
– Dbanie o zachowanie wysokiego standardu obsługi oraz rzetelność wykonywanych obowiązków
– Współpraca z innymi oddziałami firmy Renta w całych Niemczech

Wymagania:
– Znajomość języka niemieckiego minumum B2
– Doświadczenie na stanowisku kierowniczym mile widziane
– Wysoka kultura osobista
– Prawo jazdy kategorii B / mile widziany własny samochód
– Gotowość do wyjazdów w celu dokonania prezentacji firmy u potencjalnych klientów
– Chęć do podjęcia szkoleń podnoszących kwalifikacje
– Otwartość na innowacje oraz wysoka motywacja do pracy w zespole międzynarodowym

Oferujemy:
– Umowę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji w Niemczech
– Zatrudnienie na stałe po okresie próbnym
– Możliwość rozwoju oraz podejmowanie współpracy z renomowanymi klientami firmy Renta
– 28 dni urlopu w roku
– Dwa razy w roku Urlaubsgeld
– Możliwość otrzymania samochodu firmowego
– Służbowy telefon oraz służbowy komputer
– Atrakcyjne oraz motywacyjne wynagrodzenie

Aplikacje należy nadsyłać w języku polskim oraz niemieckim na adres

m.wysocka@go-renta.de
W tytule prosze wpisac nazwe miasta: Berlin.

ID ogłoszenia: 27156f134292f0fd

ilość wszystkich wyświetleń: 1567, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: RENTA GmbH
  • Zarejestrowany od: 22 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez RENTA GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez RENTA GmbH »