9,48-13,05 euro/h brutto

Budownictwo praca w Holandii od zaraz przy rozbiórkach bez języka Gouda 2017

  • Miasto lub region: Gouda
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 21 lutego 2017 05:17

Możliwość zatrudnienia od zaraz na budowie w mieście Gouda przy rozbiórkach. Aktualna oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach
Zarobki: 9,48 do 13,05 euro na godzinę brutto
Start: od zaraz
Miasto: Gouda, Holandia

Zakres zadań:

  • zadania fizyczne przy rozbiórce budynków
  • demontaż różnego rodzaju futryn, drzwi, płytek
  • wynoszenie gruzu
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco przez koordynatora prac

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość komunikatywna języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • wysoka kondycja fizyczna
  • zręczność
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zmotywowanie, odpowiedzialność i przykładanie się do powierzonych prac
  • energiczność

Zapewniamy:

  • miły i zgrany zespół
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

  • multijob.3446499@es-candidate.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-na-budowie-rozbiorki-bez-jezyka-gouda/

ID ogłoszenia: 34758aba884138e3

2 komentarze na “Budownictwo praca w Holandii od zaraz przy rozbiórkach bez języka Gouda 2017”

  1. Witam nie boje sie zadnej pracy lecz nie znam jezyka. Bardzo prosze o kontakt jpiegdo@onet.pl

  2. witam w raz z kolegą poszukujemy właśnie takiej pracy jak w ofercie przy rozbiórkach pracowaliśmy w berlinie przy rozbiórkach, mamy 25 i 23 lata własne auto i prawo jazdy dobra kondycje fizyczna siłe i motywacje. . potrafimy obsługiwać elektronarzędzia niezbędne w tej pracy .
    prosimy o kontakt +48 691-892-771

Zostaw odpowiedź do dariusz