1500-1700 €/ m-c netto (do ręki)

Budownictwo praca w Niemczech bez języka Monter płyt KG, Monachium 2017

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 grudnia 2016 07:12

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie bez znajomości języka na terenie Monachium jako monter płyt karton-gips. Zatrudnienie od 9 stycznia 2017.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy sześciu pracowników na stanowisko:

Monter płyt gipsowych
Miejsce pracy: Monachium, NIEMCY

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku montera płyt KG,
– dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od 9 stycznia (poniedziałek),
– mile widziane brygady.

NIE JEST WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO !!
Na miejscu pracują już Polacy.

Obowiązki:
– montaż płyt KG.

Warunki zatrudnienia:
– niemiecka umowa o pracę,
– wynagrodzenie: 9 €/h NETTO (do ręki),
– BEZPŁATNE zakwaterowanie,
– praca od pon. do pt. po 8-10 h/ dziennie (możliwość pracy w soboty).

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy niemcy@irkl.pl
Nr tel. do kontaktu: 533 397 200

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.
Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 744585ab4374ec5e