do uzgodnienia

Budownictwo praca w Norwegii jako murarz Arendal z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 02:20

Firma budowlana z Arendal oferuje zatrudnienie dla murarzy przy budowie domów. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków na budowie bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Murarz

Miejsce zatrudnienia: Arendal, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Opis stanowiska pracy:

  • czytanie planów budowlanych
  • murowanie a także tynkowanie
  • układanie płytek czy też kostki brukowej
  • wykonywanie szalunku
  • inne zadania na zlecenie kierownika budowy

Wymagania:

  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • uczciwość
  • prawo jazdy kat.B, dużą zaletą będzie posiadanie kat.C
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • posiadanie fachu w ręku
  • doświadczenie poparte odpowiednimi dokumentami

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym zespole, składającym się z młodych i ambitnych pracowników
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, po przeliczeniu ok. 10000-15000 zł miesięcznie brutto

UWAGA: Do aplikacji zapraszamy osoby w wieku do 40 lat.

Aplikacja:
Wiadomość z CV należy przesłać na adres:
japsz@online.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-arendal-na-budowie-dla-murarza-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 60856ba686166c04