ok. 190 nok/h

Cieśla konstrukcyjny – praca w Norwegii na budowie, Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 13:30

Agencja zatrudnienia pilnie poszukuje cieśli konstrukcyjnych do rozpoczęcia legalnej pracy w Norwegii na budowie w mieście Bergen. Ogłoszenie dla osób z językiem angielskim bądź norweskim.

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Cieśla Konstrukcyjny/Stolarz
Ilość wakatów: 12
Miejsce pracy: Norwegia (Bergen)
Nr ref.: Cieśla konstrukcyjny 1/17

Obowiązki:
– montaż drewnianych konstrukcji ścian i sufitów, zabudowa G/K na profilach metalowych, prace wykończeniowe (okna, drzwi, podłogi), budowa drewnianych domów

Wymagania:
– min. 2 letnie doświadczenie
– znajomość rysunku technicznego
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:
– umowę na warunkach NORWESKICH
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwe wielomiesięczne kontrakty
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 49588b4d3f76280

ilość wszystkich wyświetleń: 1230, dzisiaj: 1