12 000

Cieśla – Szwecja praca od zaraz w budownictwie z doświadczeniem 2017

  • Miasto lub region: Szwecja
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 9 października 2017 06:19

Agencja personalna dla swojego klienta poszukuje wykwalifikowanych budowlańców – cieśli zdecydowanych do podjęcia legalnej pracy w Szwecji od zaraz na budowie. Zatrudnienie przy konstrukcjach drewnianych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta – przedsiębiorstwa świadczącego usługi w zakresie prac: termoizolacyjnych, antykorozyjnych, zbrojarskich, ciesielskich, betonowania, a także montażu płyt gipsowo-kartonowych poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:
CIEŚLA
Miejsce pracy: Szwecja

Zakres obowiązków:
– obróbka drewna i konstrukcje drewniane
– pasowanie, zbijanie, skręcanie
– sporządzanie szablonów do konstrukcji budowlanych
– inne prace zlecone

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe minimum roczne
– prawo jazdy kat. B
– rzetelność i zaangażowanie
– w razie potrzeby gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane:
– wykształcenie kierunkowe
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– umowa o pracę na czas określony
– atrakcyjne wynagrodzenie od 12 000 zł brutto/miesięcznie
– możliwość awansu zawodowego
– zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
– bezpłatne przejazdy z/do kraju
– zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu.
Poniższa oferta ma charakter pracy stałej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

ID ogłoszenia: 38459ce2f0760e66

ilość wszystkich wyświetleń: 1162, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Rekrutacja FallWork

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Rekrutacja FallWork »