16-24 tys. zł netto

Cieśla-zbrojarz praca za granicą w Belgii na budowie od zaraz, Antwerpia

  • Miasto lub region: Antwerpia
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 10 października 2023 20:00

Polska firma budowlana działająca w Antwerpii poszukuje od zaraz cieśli-zbrojarzy do podjęcia pracy w zagranicą na budowie w Belgii. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego.

Polska firma budowlana z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w budowach na terenie Belgii poszukuje do współpracy CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ ZBROJARZY.

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół – część z nich jest z nami od samego początku działalności, co wskazuje na właściwe podejście do współpracy i rzetelność pracodawcy. Zapewniamy ciągłość pracy na kolejnych budowach.

WIDEŁKI ZAROBKOWE – 16 – 24 tys. Zł netto/miesiąc

Twój zakres obowiązków
• Prace ciesielskie i zbrojarskie na budowie
• Umiejętność pracy w zespole

Nasze wymagania
• Doświadczenie praktyczne w wykonywaniu szalunków i/lub przygotowywaniu i montażu zbrojeń – co najmniej 3 lata
• Uczciwość i pracowitość
• Aktywna działalność gospodarcza bądź możliwość założenia
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Umiejętność komunikatywnego porozumiewania się z języku angielskim, niemieckim lub niderlandzkim (jako dodatkowy atut)
• Umiejętności murarskie (jako dodatkowy atut)
• Umiejętność montażu prefabrykatów (jako dodatkowy atut)
• Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
• Certyfikat VCA/SCC (mile widziane)
• Uprawnienia na zwyżki lub inne urządzenia budowlane (jako dodatkowy atut)

To oferujemy
• Widełki zarobkowe – od 16 do 24 tysięcy zł netto/miesiąc
• Długoterminową, stabilną, legalną pracę
• Wypłaty zawsze na czas
• Możliwość wypracowywania dodatkowych godzin
• Pomoc polskiego koordynatora
• Transport na terenie Belgii
• Opłacimy twój lot do Belgii – zyskujesz około 500 PLN
• Jeśli jeszcze nie posiadasz – opłacimy Twoje szkolenie VCA – zyskujesz 1200 PLN
• Program Poleceń – zyskaj do 1000 PLN polecając nową osobę do współpracy
• Dofinansowanie zakwaterowania – w zależności od stażu pracy – nawet do 100%

rekrutacja@forcebet.eu

ID ogłoszenia: 426515571052ab5

ilość wszystkich wyświetleń: 71, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Forcebet sp. z o. o.

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Forcebet sp. z o. o. »