4500-6000 PLN/mc

Czechy praca bez języka na produkcji felg aluminiowych od zaraz Mošnov 2023

  • Miasto lub region: Mošnov
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 22 marca 2022 21:31

Dla dyspozycyjnych Polaków możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach przy produkcji felg samochodowych. Zatrudnienie w Mošnov bez znajomości języka czeskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mošnov.

Wynagrodzenie: 4500 – 6000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji felg aluminiowych;
  • wykonywanie prac związanych z montowaniem oraz odlewaniem felg.

Wymagania:

  • transport we własnym zakresie – pracodawca zwraca za paliwo około 500 – 700 PLN na mc;
  • dobre zdrowie;
  • pozytywne nastawienie do pracy;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • pracę po 8 godzin dziennie w systemie na 3 zmiany i wolne soboty;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • umowę o pracę, a potem możliwość również przejścia na stałą umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie kraju;
  • możliwość dostania premii rekrutacyjnej oraz za frekwencję;
  • dofinansowanie do wyżywienia.

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy pod numerem telefonu: 0042 0734 604 897 albo można wysłać SMS-a o treści “Praca”, a my oddzwonimy.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-felg-bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-czechach-od-zaraz-mosnov/

ID ogłoszenia: 608623a266689af7