od 3450 PLN netto

Czechy praca bez języka na produkcji układów wydechowych od zaraz Pisek 2020

  • Miasto lub region: Pisek
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 20:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Pisek na produkcji układów wydechowych z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pisek.

Wynagrodzenie: od 3450 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie na produkcji układów wydechowych i katalizatorów do samochodów, a także metalowych  konstrukcji siedzeń samochodowych;
  • obsługiwanie maszyn;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • praca do przyuczenia.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • mile widziane doświadczenie, ale zapewnione będzie przeszkolenie;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zwrot kosztów transportu do Czech w wysokości 1500 CZK;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy z opcją jej przedłużenia;
  • bezpłatne badania lekarskie, odzież i strój roboczy;
  • dla chętnych darmowy kurs j. czeskiego;
  • możliwość awansowania i rozwijania się;
  • płatne zakwaterowanie z dopłata od agencji albo dopłata do własnego zakwaterowania;
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz pakiet socjalny;
  • dodatek do wyżywienia. czyli karta na stołówkę;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu – 20 dni;
  • konto bankowe oraz abonament komórkowy na bardzo dobrych warunkach;
  • pracę w nowoczesnym środowisku;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Aplikacja:

CV lub krótką informację o sobie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: workczechrepublic@dpwork.pl

Krótka informacja o sobie powinna zawierać: imię i nazwisko, datę urodzenia, telefon kontaktowy, adres e-mail, doświadczenie zawodowe, poziom wykształcenia oraz dodatkowe umiejętności i uprawnienia.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-czechy-od-zaraz-na-produkcji-ukladow-wydechowych-bez-jezyka-w-faurecia-pisek/

ID ogłoszenia: 115f0735cef0b5a

1 odpowiedź na “Czechy praca bez języka na produkcji układów wydechowych od zaraz Pisek 2020”

  1. Waldemar Żołnowski na 3 sierpnia 2020 @ 20:05

    Proszę o kontakt w sprawie pracy.tel;735744763