20 890 CZK

Czechy praca 2018 bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz Brno

  • Miasto lub region: Brno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 6 listopada 2018 19:41

Oferta tymczasowej pracy w Czechach 2018 przy pakowaniu perfum bez znajomości języka. Zakład z Brna przyjmie Polaków od zaraz. Zapewniamy dobre warunki finansowe oraz zakwaterowanie w dobrym standardzie.

Lokalizacja: Czechy, Brno.

Zarobki: 20 890 CZK miesięcznie.

Stanowisko: pakowacz.

Czas umowy: od zaraz do 22.12.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie ma charakter zmianowy;
  • pakowanie perfum przy taśmie;
  • zabezpieczanie produktów przed transportem;
  • zbierane zamówień
  • możliwość nadgodzin dla chętnych;
  • praca jest wykonywana przy taśmie w pozycji stojącej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia – praca stojąca;
  • motywacja do pracy;
  • przyjazne podejście i kultura;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • uczciwość i zaradność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pracę w czystej i ciepłej hali;
  • umowę na czeskich warunkach – pełny etat;
  • wysokie zarobki do 20 890 CZK na rękę;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach niedaleko Brna;
  • darmowe dojazdy do pracy;
  • opłacony wyjazd do Czech z Katowic;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bezpośrednio z Panią Anną Mil:

anna.mil@manuvia.com
+48 665777463

lub poprzez link:

https://manuvia.pl/oferta/pakowacz-perfum-brno/# prosimy kliknąć w “Jestem zainteresowany”.

ID ogłoszenia: 4415be1c4ebec55c