5600 PLN brutto/mc

Czechy praca bez znajomości języka produkcja foteli samochodowych od zaraz Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 18:48

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Mladá Boleslav bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych 2021.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 5 600 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie montowanie foteli samochodowych na podstawie instrukcji, a także nakładanie tapicerki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów;
  • pełny etat, 3 zmiany, a także praca w weekendy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • czeską umowę o pracę;
  • pracę na 3 miesiące, a potem możliwość przejścia pod firmę;
  • darmowy transport;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • możliwość wykorzystania 25 dni płatnego urlopu;
  • bony żywnościowe;
  • pomoc polskiego tłumacza na produkcji.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 665 777 463

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/produkcja-czechy-fotele-porsche-audi-praca-z-zakwaterowaniem-CID4-IDG162y.html

ID ogłoszenia: 7806033d9e3e4038