19 500 CZK brutto/mc

Czechy praca dla par od zaraz na produkcji telefonów bez znajomości języka Ostrawa

  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 11 lipca 2022 21:22

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Ostrawie od zaraz dla par na produkcji elektroniki (telefonów) oraz ich montażu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 19 500 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem elektroniki – telefonów;
  • praca odbywa się z wykorzystywaniem drobnych elementów;
  • prosta praca wykonywana w pozycji siedzącej.

Wymagania:

  • mile widziane także zgłoszenia od kobiet i par;
  • własny dojazd do Ostrawy;
  • zręczność;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • cierpliwość, a także dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie na jednej zmianie (od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 – 17.30);
  • pracę we własnym tempie, czyli bez akordu;
  • bezpieczne i czyste środowisko pracy;
  • możliwość zatrudnienia bez doświadczenia na produkcji.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

michal.kowalczyk@manuvia.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-telefonow-od-zaraz-ostrawa/

ID ogłoszenia: 7162cc7628e17f5