3400 PLN netto/mc

Czechy praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie odzieży od zaraz Boskovice

  • Miasto lub region: Boskovice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 30 stycznia 2022 18:00

Możliwość rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Czechach. Zatrudnienie 2022 w Boskovicach bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Boskovice.

Wynagrodzenie: 3400 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie zakończone testem;
  • zadaniem będzie ręczne sortowanie odzieży używanej;
  • do zadań będzie należało też pakowanie oraz kontrolowania jakości;
  • praca wykonywana jest w pozycji stojącej na jednej zmianie od 6.00 do 14.30 i w tym przerwa 30 minut.

Wymagania:

  • sprawność manualna, która zostanie potwierdzona testem wstępnym;
  • dokładność;
  • podstawowa znajomość aktualnych trendów w modzie.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • opiekę koordynatorów;
  • bardzo dobre warunki finansowe praz premie za wykonanie i frekwencje;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • bezpłatny transport do/z pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • w ciągu dnia jeden dotowany ciepły posiłek.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-czechach-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-boskovice/

ID ogłoszenia: 38061f6657d3bc87