2400-2600 PLN netto+dodatki

Czechy praca od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Opawa 2020

  • Miasto lub region: Opawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 4 marca 2020 19:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji lodów. Zatrudnienie w fabryce z Opawy bez znajomości języka dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Opawa.

Wynagrodzenie: 2400 – 2600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na linii produkcyjnej przy produkcji lodów i żywności mrożonej;
  • praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • własny transport do oraz z pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji;
  • dokładne i zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • 10 000 CZK bonusu dla pracownika, który przepracuje 6 miesięcy, a za polecenie pracownika kolejne 10 000 CZK;
  • czeską umowę o pracę na rok;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • do 1700 CZK na mc dodatku transportowego;
  • bony żywnościowe;
  • zniżki na produkty, które są wytwarzane w zakładzie;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane praca mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy: http://bit.do/lody-opawa

Źródło: praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-przy-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-opawa-2020/

ID ogłoszenia: 5645e5fe8b8349db