6.70 - 7.52 GBP/h

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz bez języka Londyn przy recyklingu

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 14:37

Od zaraz zatrudnimy nowych pracowników bez znajomości języka do fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu odpadów. Oferta z Londynu dla osób bez doświadczenia. Zapewniamy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Zarobki:
dla osób, które nie skończyły 25 lat – 6.70 – 7.52 GBP/h;
dla osób powyżej 25 lat – 7.20 – 7.52 GBP/h.

Lokalizacja: Londyn, UK.

Zakres obowiązków:

  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej;
  • osoba zatrudniona wybiera określone surowce z taśmy;
  • zadania wykonuje się w dość dynamicznym tempie – wymagają bystrości;
  • praca odbywa się od poniedziałku do niedzieli – dwie noce i dwie dniówki.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia, szczególnie brak uczuleń i alergii;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • gotowość do pracy zespołowej;
  • predyspozycje do pracy w sortowni (specyficzne zapachy);
  • bystrość, spostrzegawczość;
  • sprawność manualna, zręczność;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • wypłatę w każdy piątek;
  • umowę o pracę;
  • szkolenie wstępne;
  • odzież ochronną;
  • możliwość awansu;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Aplikacje:
Aby zgłosić się do pracy prosimy dzwonić do Pani Joanny pod numer:

02034891345

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-anglii-bez-jezyka-od-zaraz-londyn-recykling/

ID ogłoszenia: 405577b9f33c9897

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz bez języka Londyn przy recyklingu”

  1. JA JESTEM ZAINTERESOWANY TĄ PRACĄ PRACOWAŁEM PRZY RECYKLINGU PRZY TAŚMIE, 572190031

  2. Witamy,
    Jesteśmy zainteresowani w sprawie pracy na tym stanowisku jesteśmy w wieku 23 i 24 sprawni fizycznie i gotowi do podjęcia pracy, od kiedy możnaby było zacząć pracę?

Zostaw odpowiedź do inter