6,70 funtów za godzinę brutto

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz bez języka pralnia Bournemouth

  • Miasto lub region: Bournemouth
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 01:43

Pralnia z Bournemouth zatrudni osoby do obsługi od zaraz. Oferta fizycznej pracy w Anglii bez znajomości języka, dla Polaków. Przyjmujemy pracowników już od początku marca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Zarobki: 6,70 funtów za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Bournemouth, Anglia.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa pralek elektrycznych;
  • suszenie ubrań, prasowanie;
  • składanie oraz pakowanie;
  • kontrolowanie jakości;
  • podczas wykonywania zadań najbardziej liczy się dokładność.

Wymagania:

  • duża dokładność;
  • umiejętność skrupulatnej ale i szybkiej pracy;
  • doświadczenie będzie plusem;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie;
  • możliwość pracy popołudniami;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę popołudniową;
  • legalną umowę o pracę;
  • możliwość rozpoczęcia zatrudnienia już w marcu;
  • przeszkolenie;
  • międzynarodowy, pomocny zespół;
  • okazję do zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:

Zapraszamy do dzwonienia pod numer: 0141 530 3000

Pod tym numerem można dowiedzieć się więcej szczegółów na temat zatrudnienia, oraz umówić na rozmowę kwalifikacyjną.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-w-pralni-w-bournemouth/

ID ogłoszenia: 96556cf8462265ba

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz bez języka pralnia Bournemouth”

  1. Piotr i Grzegorz na 26 lutego 2016 @ 17:26

    Witam. Jestesmy zainteresowani pracą. Jesteśmy mężczyznami w wieku 27 i 49 lat. Sprawnymi fizycznie i gotowymi do podjęcia pracy od zaraz. Piotr-27, język angielski w stopniu podstawowym. Grzegorz-49lat-wszystkie kategorie prawa jazdy,raczkujący angielski i podstawowy rosyjski. Łatwo nawiązujemy kontakty i umiemy dostosować sie do pracy zespołowej. Pozdrawiamy Numer kontaktowy 575371590

  2. Jestem zainteresowana praca prosze o kontakt +48 531726100

  3. Karolina I Filip na 7 marca 2016 @ 17:03

    Dzień dobry!
    Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani pracą w pralni. Spełniamy wszystkie wymagania:)
    Chcielibyśmy uzyskać więcej informacji, np. na temat zakwaterowania. Byłabym wdzięczna za dodatkowe informacje.

    Pozdrawiam,
    Karolina

Zostaw odpowiedź do renata