122,45 DKK brutto/h

Dam fizyczną pracę w Danii bez języka przy sortowaniu odzieży dla par od zaraz Aarhus

  • Miasto lub region: Aarhus
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 22:03

Sortownia z Aarhus szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Danii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 11,45 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w środowisku, które jest bardzo alergenne – przy dużej ilości kurzu;
  • zadaniem pracownika będzie ręczne sortowanie ubrań, a także akcesoriów, np, czapki przy stole albo przy linii.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • zdolność do wykonywania pracy pod presją;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • rzetelność;
  • dobre zdrowie;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby;
  • duńską umowę;
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • system jednozmianowy;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres e-mail: sikker2020@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/31/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-danii-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-aarhus/

ID ogłoszenia: 9695ef49c225b829