do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka od zaraz Tilburg sortowanie i rozładunek paczek

  • Miasto lub region: Tilburg
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 15:36

Od zaraz poszukiwani pracownicy do rozładunku i sortowania paczek na magazynie z okolic Tilburga. Fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Tilburg, Holandia. Praca możliwa jest też w Eindhoven.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
na tym stanowisku pracownicy zajmują się rozładunkiem paczek i przesyłek o różnych gabarytach. Następnie przesyłki te są sortowane według określonych kryteriów. Zadania na stanowisku wykonywane są za pomocą przenośników taśmowych lub rolkowych. Na koniec pracownicy załadowują przesortowane paczki na samochody.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • sprawność i siła fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • możliwość pracy na noce i zmiany wieczorne;
  • dyspozycyjność i chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • uczciwość i bezproblemowość;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie na legalnych i jasnych warunkach;
  • miejsce zamieszkania;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • przyjazne środowisko zatrudnienia.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony (należy kliknąć “Aplikuj”):

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-rozladunek-i-sortowanie-paczek-tilburg/

ID ogłoszenia: 9155756bbc4d2ff4

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka od zaraz Tilburg sortowanie i rozładunek paczek”

  1. Wojtek Dawidziak na 15 czerwca 2016 @ 14:52

    Witam jestem zainteresowany praca w holandi od zaraz pracowalem już w holandi w miejscowości amersfoort w firmie post nl posiadam nr sofi oraz konto bankowe jestem zdecydowany i dostepny od zaraz nr tel 690832067 e-mail: igoralien7@o2.pl

  2. Witam jestem zainteresowany praca w holandi od zaraz pracowalem już w holandi w miejscowości w firmie hakwood posiadam nr sofi oraz konto bankowe jestem zdecydowany i dostepny od zaraz nr tel 517726388 e-mail: prosocer20000@gmail.com

Zostaw odpowiedź do Wojtek Dawidziak