10,61-16,78 euro/h

Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka pomocnik w sklepie od zaraz Amsterdam

  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 20 czerwca 2017 02:48

Aktualna od zaraz praca w Holandii dla pracowników fizycznych na stanowisku pomocnika w sklepie. Zatrudnienie w Amsterdamie dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik w sklepie
Miejscowość: Amsterdam, Holandia
Zarobki: 10,61 do 16,78 euro na godzinę
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • metkowanie artykułów
  • wykładanie produktów na półki
  • porządkowanie towarów na regałach
  • przygotowywanie ekspozycji oraz witryn sklepowych
  • prace porządkowe w chłodni i na magazynie

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • przejazdy pomiędzy miejscem pracy a zakwaterowaniem
  • umowę u holenderskiego pracodawcy
  • zamieszkanie w dobrych warunkach
  • ubezpieczenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i w przyszłości awansu
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • dodatki na wakacje
  • opiekę polskiego rezydenta

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-holandia-od-zaraz-w-supermarkecie-amsterdam/

ID ogłoszenia: 49659485f12c467a

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka pomocnik w sklepie od zaraz Amsterdam”

  1. Jestem zainteresowany państwa ofertą.
    Pozdrawiam