8,90 Euro/godz.

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy recyklingu Frankfurt nad Menem

  • Miasto lub region: Niemcy, Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 grudnia 2015 11:38

Sortownia odpadów z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz pracowników, par do fizycznej pracy w Niemczech przy recyklingu. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.
Wynagrodzenie: 8,90 Euro/godz.
Stanowisko: pracownik fizyczny.

Zadania na stanowisku:

  • rozdzielanie surowców;
  • sortowanie odpadów;
  • szybkie tempo pracy;
  • zachowanie zasad BHP;
  • praca w odzieży roboczej.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • spostrzegawczość;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawność manualna.

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • przejazdy do firmy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niezbędne przeszkolenie;
  • strój służbowy w tym rękawice;
  • umowa na niemieckich warunkach.

Jak składać aplikację:

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy polnische-arbeiter@clerk.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać “Niemcy praca przy recyklingu, Frankfurt nad Menem”.

Dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji jest konieczne.

Jednocześnie zastrzegamy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-jezyka-przy-recyklingu-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 627567020e6d1347

8 komentarzy na “Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy recyklingu Frankfurt nad Menem”

  1. Witam wraz z synem jestesmy zainteresowani oferta pracy.Jestesmy osobami sumiennymi ,pracowitymi i rzetelnymi.Do powiezonych zadan podchodzimy bardzo powaznie.Mamy doswiadczenie pracowalismy na produkcji i przy sortowaniu odpadow.Prosimy o kontakt tel .792 643 574.Pozdrawiam.

  2. Drodzy państwo jestem zainteresowany pracą przy recytlingu co prawda jestem zawodowym kierowcom ale chętnie zajmne sie czymś innym problem w tym że jestem osobom samotną lat55 i chciałbym coś zrobić ze swoim życiem wyrwać sie z tego marazmu codziennego dziękuje ZPOWAŻANIEM

  3. Niemcy praca przy recyklingu, Frankfurt nad Menem na 17 grudnia 2015 @ 20:12

    Witam, wraz z synem jestem zainteresowana pańską ofertą. Jesteśmy pracowici, sumienni oraz obowiązkowi. Mamy doświadczenie na produkcji. Proszę o kontakt e-mailowy: malgorzatasz73@wp.pl lub telefoniczny: 792643574 . Prosiłabym również o szybką odpowiedź.

  4. Witam jestem zainteresowany oferta pracy przy recyklingu mam 34 lata i mam doświadczenie w takiej pracy ,prawie rok pracowałem przy sortowaniu i odzyskiwaniu surowców wtórnych na podobnym stanowisku udokumentowane doświadczenie jestem pracowity punktualny dokładny w wykonywaniu pracy prosze o kontak

  5. Dzień dobry. Mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na tym stanowisku.
    Jestem w stanie podjąć prace od zaraz.
    Posiadam doświadczenie w tej pracy ( sortowacz )
    – szkło
    – pet
    – makulatura
    – zmieszane.
    Mam wszystkie niezbędne szczepienia które są potrzebne do tej pracy, oraz aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl

  6. Witam mam na imię Marzena mam 22 lata i jestem bardzo energiczna osobą. Pracowalam w sklepie więc szybko się uczę i poświęcam sie strasznie pracy. Proszę o kontakt na email
    marzena.sobaszek@o2.pl

  7. Witam mam na imię Adrian mam 20lat pracowałem jako operator maszyn na produkcji przez dwa lata jestem zainteresowany ofertom pracy przy recyklingu proszę o kontakt pod numer 790402018

  8. prosze o kontakt pod nr +48 519 492 153 jestem zainteresowany natychmiastowym wyjazdem

Zostaw odpowiedź do Marzena