9,50 euro brutto/h + prowizje

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2017 00:26

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla pracowników fizycznych na myjni samochodowej. Oferta z Berlina dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Berlin, Niemcy
Liczba wakatów: 3
Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę oraz prowizje od każdego umytego samochodu
Czas trwania umowy: do końca września 2017

Obowiązki:

  • kompleksowe sprzątanie samochodów klientów
  • zadania dotyczą mycia aut na zewnątrz i porządkowania wewnątrz
  • pracownik ma zapewnione do dyspozycji odpowiednie detergenty oraz urządzenia typu myjki i odkurzacze

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dbałość o powierzone mienie
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność utrzymywania czystości w miejscu pracy
  • pracowitość

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • umowę do końca września 2017
  • zamieszkanie zapewnione bezpłatnie na czas trwania umowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: myjnia-samochodowa/04/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-berlin/

ID ogłoszenia: 7758ebfc358eb80