193,20 NOK brutto/h

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka odśnieżanie 2022/2023 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 października 2022 15:42

Dla Polaków aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu 2022/2023. Zatrudnienie w Lillehammer bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 193,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizyczny;
  • zadaniem będzie odśnieżanie;
  • praca samodzielna z wykorzystaniem narzędzi ręcznych oraz profesjonalnych sprzętów;
  • gdy nie będzie opadów śniegu, pracownik będzie zajmował się wykonywanie innych zadań, np. prac ogrodniczych itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • przyjazne nastawienie oraz zdolność do pracy w zespole;
  • sumienność;
  • atutem będzie znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • tymczasowe zatrudnienie;
  • norweską umowę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • odzież pracowniczą;
  • zakwaterowanie w cenie 4300 NOK na mc;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Odśnieżanie Lillehammer 2022-2023. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-2022-2023-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 20635a95dcd4f07