163,20/h NOK

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka odśnieżanie ulic 2020 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 października 2018 19:40

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz. Zatrudnienie przy odśnieżaniu ulic w Lillehammer bez znajomości języka norweskiego na sezon 2020 od listopada br.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Norwegia, Lillehammer.

Wakaty: 10.

Stawka godzinowa: 163,20 NOK/h

Obowiązki na stanowisku:

  • odśnieżanie podjazdów, ulic, skwerów, parkingów i chodników;
  • w niektórych przypadkach konieczne będzie ładowanie śniegu na samochód i wywożenie go.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia;
  • prawo jazdy kat.B – czynne;
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja do pracy.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 4300 NOK miesięcznie;
  • pełny etat – co najmniej 160 godzin pracy miesięcznie;
  • w dni bez śniegu pracodawca wypłaca połowę stawki godzinowej;
  • zatrudnienie na cały sezon – od początku listopada nawet do marca 2019;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą;
  • na początek podpisujemy umowę o pracę na 3 miesiące.

Aplikacje:
Prosimy o zgłoszenia mailowe do końca października. W tytule wiadomości należy wpisać:

“Norwegia praca przy odśnieżaniu, Lillehammer. Imię i nazwisko”.

E-mail: soknadansatte@fast-email.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-listopada-2018-norwegia-praca-fizyczna-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 9985bb637b9d94bc

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz bez języka odśnieżanie ulic 2020 Lillehammer”

  1. Pracownik do odśnieżania w lillehammer na 12 października 2018 @ 11:05

    Jestem zainteresowany mój numer to722181899