26500 SEK brutto

Dam fizyczną pracę w Szwecji od zaraz bez języka przy sortowaniu odzieży używanej Malmö

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 31 lipca 2019 21:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Szwecji bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Malmö z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Malmö.

Wynagrodzenie: 26 500 SEK brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej;;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, sprawność manualna;
  • elastyczność, zwinność, pracowitość;
  • przyjazne nastawienie do pracy i współpracowników;
  • samodzielność;
  • chęć do rozwijania się;
  • zmotywowanie;
  • atutem będzie umiejętność rozróżniania materiałów i znajomość aktualnych trendów modowych;
  • brak problemów zdrowotnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i sprawdzonego pracodawcę;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pełen wymiar godzin;
  • odzież roboczą;
  • szkolenie pracownicze;
  • premie oraz dodatki;
  • pomoc przy formalnościach;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 SEK od osoby albo 6000 SEK od pary.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-szwecja-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-malmo-2019/

ID ogłoszenia: 9035d41d8e8e812b

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Szwecji od zaraz bez języka przy sortowaniu odzieży używanej Malmö”

  1. Praca sortowanie odziezy na 6 września 2019 @ 13:03

    Witam! JESTEM ZAINTERESOWANA PRACĄ W Malmo przy sortowanie odzieży. Proszę o kontakt na nr tel. 533510021. Pozdrawiam!

  2. andrzej pawlowski na 5 grudnia 2019 @ 21:57

    dziedobry jestem zaiterosawany tom pracom muj nr 0736450377 prosze o kotakt pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany pracą proszę o odpowiedz na e-mail pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do andrzej pawlowski