7 - 8,50/h

Dam pracę w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów od zaraz Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 14:18

Oferujemy pracę w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów w Londynie. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków. Jest to dobra okazja do dorobienia – oferta dotyczy kilku godzin tygodniowo lub połowy etatu.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn, UK.

Wynagrodzenie: 7 – 8,50 GBP/h.

Zadania na stanowisku:

  • prasowanie odzieży;
  • mycie okien, luster, podłóg;
  • odkurzanie powierzchni;
  • sprzątanie i odkażanie toalet;
  • zamiatanie;
  • wietrzenie;
  • sprzątanie w kuchni;
  • praca jest wykonywana w domach lub mieszkaniach klientów firmy;
  • jest to oferta pracy na pół etatu lub kilka godzin w tygodniu.

Oczekiwania:

  • duża dokładność i szczegółowość;
  • przykładanie się do pracy;
  • miejsce zamieszkania w południowo-zachodnim Londynie;
  • znajomość języka na poziomie podstawowym;
  • kultura osobista na wysokim poziomie;
  • samozatrudnienie;
  • punktualność;
  • schludny wygląd;
  • solidność i uczciwość.

Oferujemy:

  • pracę w rozsądnych godzinach – od 8.00 do 18.00;
  • wysokie zarobki;
  • legalne warunki pracy;
  • detergenty i sprzęt potrzebny do pracy;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu na nowym stanowisku;
  • możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Aplikacje:
W celu złożenia aplikacji prosimy wysłać maila pod podany adres poniżej. Prosimy nie załączać CV:

  • praca@btconnect.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-od-zaraz-sprzatanie-domow-dla-kobiet-londyn/

ID ogłoszenia: 39577b8cc187671

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów od zaraz Londyn”

  1. Angelika na 22 lipca 2016 @ 12:25

    Jestem zainteresowana 🙂

  2. Jestem zainteresowana