8,50 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii dla par od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka 2017 Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 września 2017 03:27

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w zakładzie z Londynu dla par bez znajomości języka. Propozycja pracy w Anglii 2017 przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,50 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na układaniu ciastek w stosy, a następnie wkładanie ich do urządzenia paczkującego
  • niektórzy pracownicy będą przydzieleni do obsługi maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • minimum jedna osoba w grupie powinna posługiwać się językiem angielskim
  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej
  • zaletą będzie znajomość przepisów HACCP
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dostępność na okres minimum 4 miesiące
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji
  • płatne zamieszkanie w cenie 65 GBP tygodniowo za osobę lub 100 GBP od pary
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Zgłoszenia z tytułem “produkcja ciastek Londyn 09/2017” należy wysyłać na adres:

ukemployment@europe.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-ciastek-bez-jezyka-londyn-2017/

ID ogłoszenia: 26559b9940680934

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii dla par od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka 2017 Londyn”

  1. Witam,

    Czy praca jest jeszcze aktualna ?
    w jakiej części Londynu znajduję się magazyn ?

    Pozdrawiam,
    Kamila Hinca

Zostaw odpowiedź do Kamila