do negocjacji

Dam pracę w Anglii jako masażysta lub masażystka Gloucestershire UK

  • Miasto lub region: Gloucestershire
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 10 maja 2016 03:12

Aktualna oferta pracy w Anglii na stanowisku masażysty bądź masażystki w salonie spa na terenie Gloucestershire UK.

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR – mamy dla Was ofertę pracy dla naszego Klienta z Wielkiej Brytanii.

Holistic SPA powstało z myślą o tych, którzy cieszą się życiem i świadomie dbają o swoje ciało.
Zespół tworzą eksperci holistycznej szkoły masażu z Tajlandii. Chcesz przeżyć inspirującą przygodę i razem z nami rozwijać to niezwykłe miejsce? Dołącz do nas!

MASAŻYSTKI I MASAŻYŚCI POSZUKIWANI
(Wielka Bytania, Gloucestershire)

Pożądane są wiedza i umiejętności:

• wykształcenie kierunkowe (minimum technik masażysta)
• minimum 2 letnie doświadczenie w SPA, minimum rok na stanowisku masażysty
• język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (znajomość języka sprawdzana na rozmowie kwalifikacyjnej)
• mile widziane doświadczenie w zabiegach kamieniami, refleksologii, shiatsu
• umiejętność masażu tajskiego będzie dodatkowym atutem
• mile widziane dodatkowe szkolenia kosmetyczne

W tym zespole ważna jest też osobowość:
• pasja do wykonywanej pracy
• wysoka kultura osobista
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
• profesjonalne i życzliwe podejście do klientów
• chęć rozwoju i nauki nowych technik

Najważniejsze zadania:

• obsługa gości SPA na najwyższym poziomie
• dbałość o stanowisko pracy
• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientem
• umiejętne korzystanie z wiedzy z zakresu nauk medycznych (zapewniamy szkolenia!)

Co możemy zaproponować?

• legalne, stabilne i całkowicie bezpieczne zatrudnienie
• umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny, później umowa na czas nieokreślony)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania
• pakiet certyfikowanych szkoleń (wewnętrznych i zewnętrznych)
• pełne wdrożenie: 1 dzień zapoznanie się z firmą, 5 dni szkoleń z technik i kosmetyków używanych w firmie
• praktykę języka obcego poprzez stały kontakt z obcokrajowcami
• pokrycie kosztów transportu do UK

Proces rekrutacji:

1. Wstępna rozmowa/spotkanie z naszą rekruterką (omówimy doświadczenie i sprawdzimy język angielski)
2. Rozmowa wideo (Skype) z naszym Klientem
3. Bezpośrednie spotkanie z zadaniami praktycznymi
4. Wybór najlepszych kandydatów

Kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ” Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

ID ogłoszenia: 7135730a0794507c

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1231, dzisiaj: 1