9,50 GBP brutto/h

Dam pracę w Anglii na produkcji batonów czekoladowych od zaraz bez języka Nottingham

  • Miasto lub region: Nottingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 6 lutego 2019 22:07

Do podjęcia od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Anglii w Nottingham na produkcji batonów czekoladowych. Ogłoszenie bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie. Zatrudnienie z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nottingham.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca wykonywana na linii produkcyjnej przy produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym. ;
  • do obowiązków będzie należało m.in. obsługiwanie maszyn, kontrolowanie jakości oraz pakowanie batonów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na przynajmniej 4 miesiące;
  • miel widziane będą osoby, które mają doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość oraz uczciwość;
  • dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest on konieczny;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w dwuosobowych pokojach w cenie 35 GBP na tydzień od osoby;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • możliwość brani nadgodzin, które są płatne  ekstra;
  • wsparcie przy załatwieniu formalności dla osób, które po raz pierwszy podejmują zatrudnienie w UK.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: oxf.agency@solution4u.com z dopiskiem „produkcja batonów Nottingham 2019”.

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-na-produkcji-batonow-czekoladowych-bez-jezyka-nottingham/

ID ogłoszenia: 3895c5b0572d0c1b