do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii na produkcji czekolady bez języka od zaraz Manchester

  • Miasto lub region: Manchester
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 15:03

Producent wyrobów czekoladowych zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Manchesterze na produkcji przy obsłudze maszyn oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Manchester

Zarobki: do ustalenia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • wspieranie produkcji wyrobów czekoladowych
  • obsługa maszyn po uprzednim przeszkoleniu
  • kontrola jakości wyrobów oraz procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • aktualne badania wykonane w stacji sanepidu
  • zaangażowanie, efektywność, szybkość
  • zwinność
  • wysoka kultura osobista
  • dbanie o higienę
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • szkolenia pracownicze – początkowo z obsługi maszyn oraz BHP
  • wynagrodzenie w euro
  • zakwaterowanie płatne
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem pracy są proszone o przesłanie wiadomości na adres:

Ogłoszenie wygasło!

ID ogłoszenia: 12855def99d887c5