8 - 9 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka na produkcji telewizorów w Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 00:55

Poszukiwane osoby bez znajomości języka do zatrudnienia w fabryce z Leeds na produkcji telewizorów LCD. Oferta pracy w Anglii dostępna od zaraz przy montażu oraz kontroli jakości towarów.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8 GBP za godzinę brutto dla osoby bez znajomości języka, 9 – ze znajomością angielskiego

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest montaż części telewizorów przy taśmie oraz kontrola jakości na końcu etapu produkcji
  • osoba zatrudniona zajmuje się pakowaniem oraz dołączaniem dodatkowych elementów do telewizorów takich jak: kable, karty gwarancyjne, piloty, podstawki
  • pracownik wykonuje także prace na magazynie oraz przygotowuje towary do wysyłki

Wymagania:

  • szybkie i dokładne wykonywanie zadań
  • atutem będzie doświadczenie w pracach przy produkcji artykułów elektronicznych
  • zdolność pracy zespołowej
  • dostępność na okres minimum 3 miesięcy
  • możliwość pracy na zmiany
  • mile widziana znajomość angielskiego
  • zręczność
  • szybkie uczenie się

Oferujemy:

  • pracę na atrakcyjnych warunkach w znanej na rynku firmie
  • dobre zarobki
  • perspektywę stałego zatrudnienia po wygaśnięciu kontraktu
  • płatne nadgodziny
  • miejsce do zamieszkania w cenie ok. 200-250 GBP za miesiąc

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia można wysyłać na adres: jobs4u@englandmail.com

W tytule wiadomości prosimy napisać „produkcja LCD Leeds 2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-produkcji-na-montazu-telewizorow-lcd-bez-jezyka-leeds/

ID ogłoszenia: 154581cc1ee1c25d

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka na produkcji telewizorów w Leeds”

  1. jestem zainteresowany tą pracą muj numer kontaktowy to 542336820

  2. Nowak Mieczysław na 13 listopada 2016 @ 14:26

    Witam jestem zainteresowany podjąć prace ,,produkcja telewizorów LEEDS.Mój nr telefonu 501424950 ‘Mogą być 2 osoby z doświadczeniem do pracy’.

  3. Witam. Z zawodu jestem monter-elektronik. Pracowałem w zawodzie przy naprawie sprzętu RTV . Jestem zainteresowany Państwa propozycja.

Zostaw odpowiedź do Nowak Mieczysław