8 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka przy pakowaniu czekoladek Luton UK

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 11 maja 2016 00:41

Manufaktura czekolady z Luton oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu czekoladek. Anglia praca bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Luton

Zarobki: 8 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 4

Start: I połowa maja 2016

Zadania:
Manualna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce polegająca na pakowaniu – układaniu czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego. Zadaniem pracownika będzie również kontrola jakości czyli wyłapywanie czekoladek wybrakowanych przed zapakowaniem. Zadania wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów higieny (fartuszek, czepek, rękawiczki). Niektóre osoby mogą zostać skierowane na dział ozdabiania czekoladek.

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia
– doświadczenie w pracy na produkcji żywności mile widziane
– zachowanie wysokich standardów higienicznych
– atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– atrakcyjną umowę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy (możliwość przedłużenia po tym okresie)
– możliwość wypracowania nadgodzin
– zapewnione komfortowe zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy (50 GBP/tyg)
– pomoc z wszystkimi formalnościami
– uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie czekoladek Luton 2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-w-luton/

ID ogłoszenia: 7157326069483c9

11 komentarzy na “Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka przy pakowaniu czekoladek Luton UK”

  1. majewski636 na 12 maja 2016 @ 00:19

    Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie jestem pracowity i sprawny fizycznie i znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714 lub na e-mail majewski636@gmail.com

  2. Witam
    Jestem zainteresowana pracą jestem bardzo zdolna manualnie proszę o kontakt na e-maila

    Pozdrawiam

  3. Anna i Kamil na 12 maja 2016 @ 10:04

    2 osoby zainteresowane pracą. Proszę o kontakt na e-mail ania.delfinek@interia.pl

  4. Dzień dobry
    Jestem zainteresowany pracą. Chodź by od zaraz. Mój kuzyn również.
    mamy po 25 lat. Szybko się uczymy. Interesuje nas czas nawet do pół roku.
    Prosimy o kontakt emial
    szostak.jaroslaw@gmail.com

  5. Witam , jestem zainteresowana oferowaną przez Państwa pracą. Posiadam doświadczenie w pakowaniu słodyczy i komunikatywną znajomość języka angielskiego. Proszę o kontakt na e-mail wunio@onet.eu , tel. 48508642882

  6. Witam serdecznie Jestem zainteresowana oferta pracy mam doświadczenie przy taśmie jestem zdolna manualnie i dyspozycyjna mieszkam w Rodchale Pozdrawiam

  7. Witam serdecznie Jestem zainteresowana oferta pracy mam doświadczenie przy taśmie jestem zdolna manualnie i dyspozycyjna mieszkam w Rodchale Pozdrawiam mój numer telefonu 07546345700

  8. witam
    2 osobu zainteresowane pracą i proszę o kontakt
    pozdrawiam

  9. Dzień dobry.
    Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail : sg0622@wp.pl
    Pozdrawiam.

  10. Bartosz Maszkowski na 31 maja 2016 @ 22:20

    Witam prosze o kontakt 669 264 992

  11. poszukuje pracy dla 2 osób proszę o kontakt : kwoka135@gmail.com

Zostaw odpowiedź do pakowanie czekoladek Luton 2016