do ustalenia

Dam pracę w Anglii od zaraz Londyn bez znajomości języka pakowanie ciastek

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 17 lipca 2015 12:42

Producent ciasteczek z Londynu zatrudni Polaków bez znajomości języka angielskiego do pakowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Anglia praca od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Praca przy pakowaniu ciasteczek wypiekanych na miejscu.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • trening na miejscu – nie wymagane jest zatem doświadczenie
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • dodatki za pracę na zmianie nocnej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie wiadomości z CV na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 97755a8ceed3277b

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz Londyn bez znajomości języka pakowanie ciastek”

  1. Joanna i Krzysztof na 29 września 2015 @ 21:17

    Jesteśmy para poszukująca pracy na stanowisku pracownik hali produkcyjnej jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy zacząć pracę od zaraz prosimy o kontakt 501933587

  2. Weronika Kaczmarek na 15 października 2015 @ 11:50

    Witam jestem zainteresowana pracą na produkcj.Pracę mogę zacząć od zaraz Jestem pracowita i daje z siebie 100% pracy,dyspozycyjna i ponktualna.Pozdrawiam i Czekam na odpowiedz moj tel:07424378327 🙂

Zostaw odpowiedź do Weronika Kaczmarek