200-300 GBP/tydzień

Dam pracę w Anglii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań oraz domów Londyn

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 23:48

Poszukujemy osób z podstawową znajomością języka do zatrudnienia przy sprzątaniu mieszkań i domów w Londynie. Od zaraz dobrze płatna praca w Anglii na stanowisku sprzątaczki.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 200 do 300 GBP za tydzień brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na porządkowaniu pomieszczeń mieszkalnych na zlecenie klientów
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprawne i kompleksowe sprzątanie domów oraz mieszkań

Wymagania:

  • umiejętność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • przychodzenie na czas
  • dobra kondycja
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • zatrudnienie w Anglii od zaraz na dłuższy okres

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

aguagu5@yahoo.com

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 07531033336 (Agata)

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-pomoc-przy-sprzataniu-mieszkan-w-londynie-2017/

ID ogłoszenia: 9985978e982f2d16

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii od zaraz przy sprzątaniu mieszkań oraz domów Londyn”

  1. Zapoznałam się z ofertą.Chciałabym podjąć się pracy.Czekam na tel pod nr tel.789495545