27 000 CZK brutto/mc

Dam pracę w Czechach bez języka na produkcji foteli samochodowych od zaraz Kopřivnice

  • Miasto lub region: Kopřivnice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2022 18:12

Bez języka do podjęcia praca w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w Kopřivnicach dla pracowników produkcji od zaraz. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopřivnice.

Wynagrodzenie: 27 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym o 8 godzin.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobre zdrowie;
  • możliwość wykonywania pracy o charakterze fizycznym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • codzienny darmowy dojazd do/z pracy;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • dofinansowanie do wyżywienia;
  • 25 dni na rok płatnego urlopu;
  • czeską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • trzynastą oraz czternastą pensję.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Czechach mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: michal.kowalczyk@manuvia.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 451

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-czechy-praca-od-zaraz-na-produkcji-foteli-samochodowych-koprivnice/

ID ogłoszenia: 31962f2855034418