23 000 CZK/h

Dam pracę w Czechach 2020 bez języka produkcja mięsa od zaraz Valašské Meziříčí

  • Miasto lub region: Valašské Meziříčí
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 00:47

Fabryka z Valašské Meziříčí od zaraz zatrudni Polaków na produkcję wyrobów mięsnych. Praca w Czechach 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów. Jest możliwość dojazdów z terenów przygranicznych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Valašské Meziříčí.

Wynagrodzenie: 23 000 CZK miesięcznie.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • praca wykonywana jest w warunkach chłodniczych;
  • pakowanie wyrobów;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie wędlin, kiełbas itp.;
  • utrzymanie porządku na stanowisku;
  • przygotowanie surowców do obróbki cieplnej;
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • higiena osobista;
  • przyjazne podejście;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zręczność;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki (94 CZK/h);
  • możliwość codziennych dojazdów do pracy z Wodzisława Śląskiego, Jastrzębia Zdroju, Rybnika;
  • pakiet relokacyjny w wysokości 1500 zł -koszt wyjazdu do Czech, codziennych dojazdów, zakwaterowanie;
  • dopłata do wyżywienia 29 CZK do porcji;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacje:

Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

[ogłoszenie wygasło]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy załączyć klauzulę zezwalającą na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-czechy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-miesnej-valasske-mezirici-2019/

ID ogłoszenia: 2215c1b5ac5c3cca