23 000 CZK/mc

Dam pracę w Czechach od zaraz bez języka produkcja wędlin Valašské Meziříčí

  • Miasto lub region: Valašské Meziříčí
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 26 września 2018 20:00

Praca w Czechach od zaraz na produkcji wędlin. Fabryka z Valašské Meziříčí zatrudni Polaków bez znajomości języka czeskiego. Zapewniamy zakwaterowanie i dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Czechy, Valašské Meziříčí.

Wynagrodzenie: 23 000 CZK miesięcznie.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie półproduktów do dalszej produkcji;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • obsługa maszyn;
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy;
  • zadania są wykonywane na hali produkcyjnej – chłodni.

Wymagania wobec kandydatów:

  • samodzielność w działaniu;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • dokładność;
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej;
  • przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • dofinansowanie wyżywienia – 29 CZK za porcję;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • zarobki na poziomie ok. 23 000 CZK miesięcznie;
  • codzienne dojazdy do pracy dla osób z okolic granicy – Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość pobrania 1500 CZK zaliczki po pierwszym tygodniu pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • dla najlepszych osób możliwość awansu;
  • zakwaterowanie – w ramach pakietu relokacyjnego o wartości 1500 zł, który zawiera jeszcze przejazd do Czech i codzienne dojazdy).

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Panią Anną Stanik:

anna.stanik@manuvia.pl
tel. 537 601 612

Źródło: https://pracujnaprodukcji.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-od-zaraz-bez-jezyka-produkcja-wedlin-valasske-mezirici/

ID ogłoszenia: 3435babc1f667236