od 25 000 CZK brutto/mc

Dam pracę w Czechach od zaraz magazyn bez znajomości języka Mladá Boleslav-Pardubice

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav, Pardubice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2021 04:36

Z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Czechach dla magazynierów. Zatrudnienie w Mladá Boleslav/Pardubice bez języka na magazynie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Mladá Boleslav/Pardubice.

Wynagrodzenie: od 25 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem dostaw towaru, a także rozkładaniem go na magazynie;
  • praca na 2 albo 3 zmiany.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • czeską umowę o pracę;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • atrakcyjne warunki finansowe + premię za wyniki w pracy oraz bonus obecnościowy;
  • możliwość otrzymania podwyżki po 3 miesiącach;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 604610c9ba4e6795