od 13500 CZK netto

Dam pracę w Czechach 2019 od zaraz na magazynie elektroniki bez języka Kutna Hora

  • Miasto lub region: Kutna Hora
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 26 czerwca 2019 19:38

Dla szukających zatrudnienia praca w Czechach na magazynie z elektroniką. Oferta 2019 z Kutnej Hory aktualna od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Kutna Hora.

Wynagrodzenie: od 13 500 CZK netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował gotowe produkty z branży elektronicznej;
  • praca stojąca, na zmiany, pełen etat z możliwością wyrobienia nadgodzin.

Wymagania:

  • zaradność i samodyscyplina;
  • dokładne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie obowiązków;
  • samodzielność;
  • możliwość pracy w weekendy i nadgodzinach;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie od zaraz;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, ale po odbyciu umowy szkoleniowej;
  • bardzo dobre warunki finansowe – 3300 PLN netto;
  • 320 PLN netto dodatku za naukę;
  • po przejściu okresu próbnego dopłata do własnego mieszkania, około 500 PLN netto;
  • darmowy transport oraz zakwaterowanie blisko miejsca pracy;
  • pomoc koordynatorów i tłumaczy.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres: michal.kowalczyk@manuvia.pl albo dzwonić pod numer telefonu: +48 536 709 801.

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

ID ogłoszenia: 2325d1396b368a74