20 000 CZK mc

Dam pracę w Czechach od zaraz na produkcji foteli samochodowych bez języka Kopřivnice

  • Miasto lub region: Kopřivnice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 13 listopada 2019 19:49

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w Kopřivnice bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopřivnice.

Wynagrodzenie: 20 000 CZK mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie metalowych części foteli samochodowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • możliwość pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie – od 3000 PLN netto mc;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wolne weekendy, gdyż pracuje się od poniedziałku do piątku;
  • pracę przez 8 godzin w ciągu dnia, a w tym pół godziny przerwy;
  • czeską umowę o pracę, a w tym ubezpieczenie, składki i urlop;
  • możliwość podpisania umowy bezpośrednio z firmą;
  • opiekę koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatny transport z miejsca pracy do miejsca zamieszkania;
  • dostęp do stołówki;
  • dofinansowanie do obiadu – obiady za około 5 PLN;
  • odzież roboczą;
  • szkolenie stanowiskowe, które pozwala na podnoszenie kwalifikacji.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 695 230 863 albo wysyłać zgłoszenia na adres: kornelia.repel@ewl.com.pl

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/koprivnice-praca-w-czechach-od-zaraz-bez-jezyka-przy-produkcji-foteli-samochodowych/

ID ogłoszenia: 275dcc23b666d89