120 DKK/h + zamieszkanie

Dam pracę w Danii bez języka na produkcji opakowań od zaraz Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 19 lutego 2017 03:30

Fabryka z Kopenhagi zatrudni od zaraz chętnych bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii na produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie aktualne dla Polaków przy obsłudze maszyny produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania
Zarobki: 120 DKK na godzinę pracy plus zakwaterowanie
Wakaty: 3
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę maszyny tnącej po uprzednim przeszkoleniu
  • pracownik zajmuje się kontrolą jakości, uzupełnianiu arkuszy, wymianie tonerów, itp.
  • pakowanie produktu gotowego
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Wymagania:

  • pracowitość, odpowiedzialność, wydajność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na 6 miesięcy
  • zdolność do logicznego myślenia
  • samodzielność
  • elastyczność godzinowa i możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy z ludźmi

Zapewniamy:

  • pracę na 6 miesięcy
  • zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu
  • przejrzystą umowę o pracę
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta zapewnioną na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • Arbejdetilbyde@sol.dk

Wiadomość należy zatytułować: PRODUKCJA OPAKOWAŃ KARTONOWYCH, KOPENHAGA

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 69658a25287da238

5 komentarzy na “Dam pracę w Danii bez języka na produkcji opakowań od zaraz Kopenhaga”

  1. Jestem bardzo zainteresowana waszą ofertą pracy nawet na dłuższy okres pracy

  2. PRODUKCJA OPAKOWAŃ KARTONOWYCH, KOPENHAGA na 17 lutego 2017 @ 06:04

    witam pracowale już kiedyś z synami w innej firmie ,podobnej.Synowie j.angielski perfect bez nałogów dyspozycyjność 24 h

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy do wyjazdu od zaraz podaje tel kont +48789371026 pozdrawiam i czekam na kontakt.

  4. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy, mam spore doswiadczenie w pracy na magazymach oraz na liniach produkcyjnych, angielski na poziomie zaawansowanym, moge podjac prace od zaraz. 576165149

  5. PRODUKCJA OPAKOWAŃ KARTONOWYCH, KOPENHAGA na 27 lutego 2017 @ 10:25

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy i gotowy podjąć ją od zaraz moj nr. Tel. 535-905-982 czekam na odpowiedz.

Zostaw odpowiedź do Szymon