145 DKK brutto/h

Dam pracę w Danii bez języka od zaraz na produkcji detergentów Aalborg

  • Miasto lub region: Aalborg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 18:00

Pracodawca z Aalborg poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Danii przy produkcji detergentów. Oferta bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie i atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Aalborg.

Wynagrodzenie: 145 DKK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmociągu, która polega na wykonywaniu zadań produkcyjnych;
  • mycie, ale też obsługa i konserwacja maszyn;
  • wkładanie produktów do pudełek i ich etykietowanie.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • możliwość zatrudnienia się na 6 miesięcy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • sumienność;
  • odpowiedzialne podchodzenie do zadań;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • duńską umowę i zatrudnienie na pełen etat;
  • możliwość pracy od zaraz na pół roku;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu w cenie 3500 DKK miesięcznie w pokoju dwuosobowym albo możliwość wynajęcia kawalerki za 7000 DKK;
  • dokładne wprowadzenie w obowiązki.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres: Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/06/19.

Sikker Rekruttering Agentur

Færøgade 8, 9000 Aalborg

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-aalborg/

ID ogłoszenia: 2475c4dd4b9089d5