132,60 DKK brutto/h

Dam pracę w Danii bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 21 grudnia 2020 20:18

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kopenhadze na magazynie hurtowni zabawek z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 132,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci;
  • pracownik będzie kompletował towary zgodnie z zamówieniami, które zostały złożone drogą elektroniczną;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozładowywanie dostaw;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • wydajne, zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • bez znajomości języka duńskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • duńską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia umowy;
  • możliwość podjęcia długotrwałej pracy;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 5000 DKK na mc od osoby.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy kierować na adres e-mail: sikker2021@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/92/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-danii-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-zabawek-w-kopenhadze/

ID ogłoszenia: 2475fe0ee6717bff