do uzgodnienia

Dam pracę w Danii przy sprzątaniu dla kobiet bez znajomości języka od zaraz

  • Miasto lub region: Dania
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 02:14

Atrakcyjna oferta stałej pracy w Danii dla kobiet bez znajomości języków obcych od zaraz. Zatrudnienie dla sprzątaczek przy sprzątaniu różnego typu obiektów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dania

Zarobki: do uzgodnienia

Start: druga połowa lutego

Charakterystyka i zadania:

  • pracownik będzie oddelegowany do sprzątania obiektów zarówno prywatnych (domy i mieszkania) jak i przemysłowych (hale produkcyjne, magazyny)
  • dbanie o estetykę pracy

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języków obcych
  • preferowane zgłoszenia od pań
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • chęć zatrudnienia na stałe za granicą

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich kwestii urzędowych na miejscu
  • pracodawca sponsoruje koszt przejazdu do Danii
  • atrakcyjne zarobki w postaci stałej pensji miesięcznej

Aplikacja:
Drogie Panie, jeżeli spełniacie wymagane kryteria zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

  • info@24-7-service.dk

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_w_danii,ogloszenie,20160202111220.html

ID ogłoszenia: 41156ba7a66f20f6

1 odpowiedź na “Dam pracę w Danii przy sprzątaniu dla kobiet bez znajomości języka od zaraz”

  1. sprzatanie na 31 marca 2016 @ 16:42

    Witam Jestem zainteresowana praca za Panstwa posrednictwem .Mieszkam w Naskov i na dzien dzisiejszy poszukuje pilnie pracy . Z powazaniem Joanna Mojska tel 91192062

Zostaw odpowiedź do sprzatanie